چگونه فیلتر هوای خودروی خود را تعویض کنیم؟

چگونه فیلتر هوای خودروی خود را تعویض کنیم؟ - ماشین سازی آرام

شاید یکی از نیاز های هر فردی در دنیای امروز این می باشد که بتواند از خودروی شخصی خود نگهداری نماید و اگر نیاز به تعمیر و تعویض تعدادی از قطعات ساده دارد، به راحتی بتواند آن را تعویض یا تعمیر نماید. شاید این کار زیاد کار جذاب و به اصطلاح تمیزی نباشد اما باعث ایجاد احساس افتخار یک شخص نسبت به عملکرد خود و تامین نیاز خود می شود. تعویضفیلتر هوایخوردو یکی از این موارد می باشد که هر خودرویی در هر سال نیاز به یک و یا چندین بار تعویضفیلتر هوارا دارد. این کار نیز بسیار سهل و آسان می باشد.

در اینجا مراحلی را که باید برای تعویض فیلتر هوای یک خودرو انجام دهید، در زیر به شما آموزش خواهیم داد:

مراحل تعویضفیلتر هوادر 6 مرحله خلاصه میشود که این مراحل به شرح ذیل می باشد:

1- اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که یکفیلتر هوایخوب و مختص خودروی خود که توسط یکی ازتولیدکنندگان فیلتر هوایمعتبر ساخته شده است، خریداری نمایید. برای این کار کافیست به یک فروشگاه خرید لوازم یدکی ماشین مراجعه نمایید و نوع و مدل ماشین خود را به آن معرفی نمایید وفیلتر هوایمناسب ماشین خود را از فروشگاه لوازم یدکی ماشین درخواست نمایید؛

2- وسیله دیگری که مورد نیاز شما می باشد یک پیچ گوشتی ست که قطعا آن را در جعبه ابزار ماشین خود دارید. سپس محل قرار گیریفیلتر هوارا پیدا نمایید. در بعضی از خودرو ها محل قرار گیریفیلتر هوایک پوشش پلاستیکی با یک لوله بزرگ متصل به آن می باشد و فیلتر هوای مستطیلی دارند. ولی در برخی ماشین ها نیزفیلتر هوابه شکل دایره ای می باشد. در ایران بیشتر ماشین ها دارایفیلتر هوایدایره ای شکل هستند و اغلب ما ایرانی هافیلتر هوارا با این شکل ظاهری به خاطر داریم. حال پوشش را بررسی نمایید و روش باز کردن پیچ های پوشش رویفیلتر هوارا پیدا کنید؛

3- سپس در مرحله بعد به وسیله پیچ گوشتی درپوش محل قرار گیریفیلتر هوارا باز نمایید؛

4- سپسفیلتر هوایقدیمی خودروی خود را بررسی نمایید و در صورت نیاز به تعویض آن را از محل خود بیرون آورید. در بعضی موارد تکاندنفیلتر هواشاید راهی برای تمیز کردن آن باشد اما لازم به ذکر است کهفیلتر هوادر صورت کثیف شدن ، الیاف های آن که کمک به تصفیه هوا و جلوگیری ازگرد و غبار می نمایند، از بین رفته اند و دیگر آن تاثیر گذشته خود را نخواهند داشت. پس به شما توصیه می نماییم در صورت آلوده و کثیف شدنفیلتر هوابه جای تمیز کردن آن، حتما آن را تعویض نمایید؛

5- سپسفیلتر هوایجدید را در محل خود قرار دهید و مطمئن شوید که این کار را به درستی انجام داده اید وفیلتر هوادر جای خود به درستی قرار گرفته است.

6- در مرحله آخر در پوش محلفیلتر هوارا ببندید.

همانطور که مشاهده کردید اینکار بسیار سهل و آسان بود و به جزء اینکه شما یک کار شخصی خودتان را انجام داده اید، در هزینه اضافی پرداخت دستمزد برای تعویضفیلتر هواصرفه جویی نموده اید.

ʼʼ لــــــــــــطفاً مقــــــــــــایسه کنیــــــــــــد .! ʻʻ

شرکتماشین سازی آرام (آرامکو)

بزرگترین شرکت ماشین سازی کشور در زمینه واردات و طراحی، ساخت و مونتاژماشین آلات تولید فیلتر هوا (تزریق ، PU)وماشین آلات تولید انواع کاغذ فیلترهوا (چین کن)با متخصصان حرفه ای و کارآزموده به صورت تخصصی فعالیت دارد، قصد دارد در مقالات و محصولات خود بهترین ماشین آلاتخط تولید فیلتر هواوچین کن کاعذ فیلتر هوارا به شما معرفی نماید تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را برایخریدفیلتر هواانجام دهید و یا اگر در زمینهتولید فیلتر هوافعالیت دارید، بتوانید به درستی بهترین دستگاه هایتولید فیلتر هواو چین کن کاغذ را برای کار خود انتخاب نمایید.

تمامی دستگاه هایشرکت ماشین سازی آرام (آرامکو)، دارای گارانتی36ماهه انحصاریآرامتک (AramTech)و10سال خدمات پس از فروش می باشد.

توجه: توجه:

شرکت ماشین سازی آرام با برند "آرامکو" هیچ گونه شعبه دیگری ندارد و برند "آرامکو" هیچگونه کلمه پسوند و یا پیشوندی ندارد.

بعضا مشاهده شده افرادی سودجو، با اضافه نمودن پسوند و یا و پیشوند به برند "آرامکو" سعی در سوء استفاده از نام شرکت و فریب خریداران را دارند، لذا خواهشنمد است به نام "آرامکو" و لوگوی خاص شرکت دقت فرمایید تا در دام این ان قرار نگیرید.

مشـــــــــــــــــــــــاوره رایگـــــــان

ساعات پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17

پنج شنبه ها 8 الی 13

026-44229983

026-44229984

026-44229985

026-44229986

026-44229987

تولید فیلتر هوا با سرمایه کم و درآمد بالا

زمان تعویض فیلتر هوا کابین خودرو

نقش فیلتر هوا در میزان مصرف سوخت

ماشین ,فیلتر ,کار ,نمایید ,هوارا ,یک ,می باشد ,خود را ,فیلتر هوای ,و یا ,آن را ,قرار گیریفیلتر هوارا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
harmonirainis tahamyar immibullni esmehrnaz sesootweb2008 pendmonboter bowl009 medadintarh watchsviolet lovemeloveme