نقش فیلتر هوا بر روی هوای کره زمین

نقش فیلتر هوا بر روی هوای کره زمین - ماشین سازی آرام

شاید برای شما نیز سوال باشد که آیافیلتر هوایخودرو نقشی در آلودگی و یا پاک بودن هوای کره زمین دارد؟!

طبق تحقیقات دانشمندان با توجه به تردد میلیونی ماشین ها به صورت روزانه، بر روی خیابان های کره ی زمین، و با توجه بهنقش فیلتر هوادر عملکرد بهتر موتور ماشین، می توانیم بگویم بعد از بنزین مناسب برای ماشین،فیلتر هوانقش موثری در به وجود آوردن آلودگی کمتر در هوا، توسط خودرو ها می باشد. زیرا عملکرد بهتر موتور یک خودرو باعث ایجاد کمتر مونوکسید کربن در هوا می باشد.

پس اگر به فکر سلامت هوای کره زمین می باشیم و قصد این را نداریم که ما کسی باشیم که به لایه اوزون صدمه می زنیم، بهتر استفیلتر هوایخودروی خود را به صورت منظم تعویض نماییم.

اگر تمامی اشخاصی که خودرو دارند این مسئولیت را بر عهده خود بدانند که می توانند با چک کردنفیلتر هواو عملکرد خودروی خود می توانند تاثیر زیادی بر روی هوا داشته باشند، شاید در آینده شاهد هوای پاک تر در شهر های پر جمعیت جهان مثل تهران باشیم.

پس بیایید با هم و با توضیح این مطالب بهم و اشتراک گذاشتن این مقالات علمی در موردفیلتر هوا، نقش بزرگی در رسیدن شهرمان به هوای سالم داشته باشیم.

ʼʼ لــــــــــــطفاً مقــــــــــــایسه کنیــــــــــــد .! ʻʻ

شرکتماشین سازی آرام (آرامکو)

بزرگترین شرکت ماشین سازی کشور در زمینه واردات و طراحی، ساخت و مونتاژماشین آلات تولید فیلتر هوا (تزریق ، PU)وماشین آلات تولید انواع کاغذ فیلترهوا (چین کن)با متخصصان حرفه ای و کارآزموده به صورت تخصصی فعالیت دارد، قصد دارد در مقالات و محصولات خود بهترین ماشین آلاتخط تولید فیلتر هواوچین کن کاعذ فیلتر هوارا به شما معرفی نماید تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را برایخریدفیلتر هواانجام دهید و یا اگر در زمینهتولید فیلتر هوافعالیت دارید، بتوانید به درستی بهترین دستگاه هایتولید فیلتر هواو چین کن کاغذ را برای کار خود انتخاب نمایید.

تمامی دستگاه هایشرکت ماشین سازی آرام (آرامکو)، دارای گارانتی36ماهه انحصاریآرامتک (AramTech)و10سال خدمات پس از فروش می باشد.

توجه: توجه:

شرکت ماشین سازی آرام با برند "آرامکو" هیچ گونه شعبه دیگری ندارد و برند "آرامکو" هیچگونه کلمه پسوند و یا پیشوندی ندارد.

بعضا مشاهده شده افرادی سودجو، با اضافه نمودن پسوند و یا و پیشوند به برند "آرامکو" سعی در سوء استفاده از نام شرکت و فریب خریداران را دارند، لذا خواهشنمد است به نام "آرامکو" و لوگوی خاص شرکت دقت فرمایید تا در دام این ان قرار نگیرید.

مشـــــــــــــــــــــــاوره رایگـــــــان

ساعات پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17

پنج شنبه ها 8 الی 13

026-44229983

026-44229984

026-44229985

026-44229986

026-44229987

تولید فیلتر هوا با سرمایه کم و درآمد بالا

زمان تعویض فیلتر هوا کابین خودرو

نقش فیلتر هوا در میزان مصرف سوخت

فیلتر ,هوای ,آرامکو ,کره ,هوا ,ماشین ,هوای کره ,کره زمین ,بر روی ,و یا ,برند آرامکو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
surperiz tolidmohtava popcornmovie odiersma gazbor fanoospck negarkavire sigmarayanehtik runcsecontio