نقش فیلتر هوا در میزان مصرف سوخت

نقش فیلتر هوا در میزان مصرف سوخت - ماشین سازی آرام

همانطور که در مقالهنقشفیلتر هوابر روی هواگفته شد تمیزیفیلتر هوامی تواند بر روی عملکرد خودرو و همچنین هوای پاک تاثیرگزار باشد. تحقیقات نشان داده که استفاده از فیلتر هوای پاک می تواند تا 30% درصد کاهش مصرف سوخت را به همراه آورد .

از جمله معایبی که فیلتر هوای کثیف دارد، افزایش میزان سوخت می باشد. زیرا در هنگامی کهفیلتر هواتمیز نباشد بنزین به صورت ناقص می سوزد و به دلیل ناقص سوختن موجب آلودگی هوا می باشد.

برای تمیز کردن فیلتر هوا کافیست تافیلتر هوارا از ماشین خارج کرده و جلوی نور خوشید قرار داد، ولی اگرفیلتر هوابیش از حد کثیف باشد به طوری که یک روی سیاه داشته باشد و بیشتر روزنه های آن بسته باشد، بایدفیلتر هوارا تعویض نمود.

از راه های دیگر تمیز کردنفیلتر هوااستفاده از یک مکنده می باشد، که این روش فقط تا زمان اندکی عمرفیلتر هوارا افزایش می دهد.

ʼʼ لــــــــــــطفاً مقــــــــــــایسه کنیــــــــــــد .! ʻʻ

شرکتماشین سازی آرام (آرامکو)

بزرگترین شرکت ماشین سازی کشور در زمینه واردات و طراحی، ساخت و مونتاژماشین آلات تولید فیلتر هوا (تزریق ، PU)وماشین آلات تولید انواع کاغذ فیلترهوا (چین کن)با متخصصان حرفه ای و کارآزموده به صورت تخصصی فعالیت دارد، قصد دارد در مقالات و محصولات خود بهترین ماشین آلاتخط تولید فیلتر هواوچین کن کاعذ فیلتر هوارا به شما معرفی نماید تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را برایخریدفیلتر هواانجام دهید و یا اگر در زمینهتولید فیلتر هوافعالیت دارید، بتوانید به درستی بهترین دستگاه هایتولید فیلتر هواو چین کن کاغذ را برای کار خود انتخاب نمایید.

تمامی دستگاه هایشرکت ماشین سازی آرام (آرامکو)، دارای گارانتی36ماهه انحصاریآرامتک (AramTech)و10سال خدمات پس از فروش می باشد.

توجه: توجه:

شرکت ماشین سازی آرام با برند "آرامکو" هیچ گونه شعبه دیگری ندارد و برند "آرامکو" هیچگونه کلمه پسوند و یا پیشوندی ندارد.

بعضا مشاهده شده افرادی سودجو، با اضافه نمودن پسوند و یا و پیشوند به برند "آرامکو" سعی در سوء استفاده از نام شرکت و فریب خریداران را دارند، لذا خواهشنمد است به نام "آرامکو" و لوگوی خاص شرکت دقت فرمایید تا در دام این ان قرار نگیرید.

مشـــــــــــــــــــــــاوره رایگـــــــان

ساعات پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17

پنج شنبه ها 8 الی 13

026-44229983

026-44229984

026-44229985

026-44229986

026-44229987

تولید فیلتر هوا با سرمایه کم و درآمد بالا

زمان تعویض فیلتر هوا کابین خودرو

نقش فیلتر هوا در میزان مصرف سوخت

فیلتر ,آرامکو ,ماشین ,هوا ,هوارا ,سازی ,فیلتر هوا ,می باشد ,ماشین سازی ,برند آرامکو ,مصرف سوخت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
learningcom nsurofzonpei ckilox xn--lgbbac0cbe8mim98h8bwvf hekmat1390 simorghirplus baharserver arenatebb letmasembfon showerfilters