زمان تعویض فیلتر هوا کابین خودرو

زمان تعویض فیلتر هوا کابین خودرو - ماشین سازی آرام

در ابتدا لازم است بدانید که محل کابینفیلتر هوادر خودروهای مختلف متفاوت می باشد، اما معمولا بعد از فن جای می گیرد.فیلتر هوای کابیندر اتوموبیل مسئول تهویه هوا فضای ماشین می باشد و گرد و غبار و سایر ذرات موجود در فضا که برای افرادی که مشکلات تنفسی و آلرژی دارند را پاک می کند. در واقع فیلتر هوای کابین در بهبود کیفیت گردش هوای خودرو تاثیر می گذارد بنابراینفیلتر هوایکثیف موجب کارایی ضعیففیلتر هواو کاهش جریان هوای داخل خودرو می شود.

به طور کلی توصیه می شود با توجه به نوع و شرکتفیلتر هواهر چند وقت یکبار ( بستگی به میزان استفاده شما از خودرو می باشد ) تعویض نمایید. اگر در شهرهایی با ترافیک سنگین و در هوای بد هستید می توانید سالانه به تعویضفیلتر هوابپردازید. ایجاد سر و صدا در قسمتفیلتر هوای کابینو همچنین بوی بد آن از نشانه هایی که نشان می دهدفیلتر هواباید تعویض شود. در هنگام تعویضفیلتر هوایکثیف ممکن استاز دیدن برگ، ات، دوده و . شوکه شوید.

ʼʼ لــــــــــــطفاً مقــــــــــــایسه کنیــــــــــــد .! ʻʻ

شرکتماشین سازی آرام (آرامکو)

بزرگترین شرکت ماشین سازی کشور در زمینه واردات و طراحی، ساخت و مونتاژماشین آلات تولید فیلتر هوا (تزریق ، PU)وماشین آلات تولید انواع کاغذ فیلترهوا (چین کن)با متخصصان حرفه ای و کارآزموده به صورت تخصصی فعالیت دارد، قصد دارد در مقالات و محصولات خود بهترین ماشین آلاتخط تولید فیلتر هواوچین کن کاعذ فیلتر هوارا به شما معرفی نماید تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را برایخریدفیلتر هواانجام دهید و یا اگر در زمینهتولید فیلتر هوافعالیت دارید، بتوانید به درستی بهترین دستگاه هایتولید فیلتر هواو چین کن کاغذ را برای کار خود انتخاب نمایید.

تمامی دستگاه هایشرکت ماشین سازی آرام (آرامکو)، دارای گارانتی36ماهه انحصاریآرامتک (AramTech)و10سال خدمات پس از فروش می باشد.

توجه: توجه:

شرکت ماشین سازی آرام با برند "آرامکو" هیچ گونه شعبه دیگری ندارد و برند "آرامکو" هیچگونه کلمه پسوند و یا پیشوندی ندارد.

بعضا مشاهده شده افرادی سودجو، با اضافه نمودن پسوند و یا و پیشوند به برند "آرامکو" سعی در سوء استفاده از نام شرکت و فریب خریداران را دارند، لذا خواهشنمد است به نام "آرامکو" و لوگوی خاص شرکت دقت فرمایید تا در دام این ان قرار نگیرید.

مشـــــــــــــــــــــــاوره رایگـــــــان

ساعات پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17

پنج شنبه ها 8 الی 13

026-44229983

026-44229984

026-44229985

026-44229986

026-44229987

تولید فیلتر هوا با سرمایه کم و درآمد بالا

زمان تعویض فیلتر هوا کابین خودرو

نقش فیلتر هوا در میزان مصرف سوخت

فیلتر ,هوای ,آرامکو ,خودرو ,ماشین ,هوا ,برند آرامکو ,سازی آرام ,می باشد ,ماشین سازی ,و یا ,زمان تعویض فیلتر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fanoosgrafiks novinitcm prodlycr panjarewoodhi vpsgolll sisfmythkapen karenrayaneh takrohaml asemanskavir hamid-hirad